Serdecznie witamy! JDsystem - producent patchcordów.
patchcordy światłowodowe
ikona złącze

Pon - Pt: Otwarte
Sob - Nd: Zamknięte

O Nas

Firma JD System to firma produkcyjno-handlowa, którą tworzy grupa osób z wieloletnim doświadczenie w branży światłowodowej i teleinformatycznej . Kapitał firmy oparty jest w 100% na polskim kapitale własnym.

Firma  JD SYSTEM  specjalizuje  się w produkcji patchcordów, pigtaili i konfekcji złącz światłowodowych wszystkich dostępnych rodzajów oraz w budowie infrastruktury
światłowodowej i teleinformatycznej.

Oferujemy Państwu szeroki  asortyment elementów niezbędnych do budowy nowoczesnego okablowania strukturalnego opartego na szkielecie światłowodowym jak i kompleksowe usługi instalacyjne realizowane przez doświadczone ekipy monterskie.

W ofercie firmy znajdziecie Państwo szeroki wachlarz produktów światłowodowych i miedzianych do budowy kompletnej infrastruktury światłowodowej i teleinformatycznej.

 

Jakość

Osoby tworzące firmę począwszy od kadry kierowniczej po kadrę produkcyjną i instalatorską to osoby z wieloletnim doświadczeniem na swoich stanowiskach. Fakt ten gwarantuje naszym klientom najwyższą jakość oraz niezawodność wytwarzanych przez nas produktów. Posiadamy najnowocześniejsze urządzenia i maszyny do konfekcji złącz światłowodowych oraz nadzoru jakości wytwarzanych produktów.

Misja firmy

Misją firmy JD System jest zapewnienie naszym Klientom najwyższego  zadowolenia zarówno na płaszczyźnie obsługi informacyjno- handlowej w doborze produktów jak również jakości oferowanych przez nas produktów i usług.

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016 | Wiązki i złącza światłowodowe, multipatchcordy - JDSystem
Realizacja: MoonWorks.pl